Close
Маєте запитання? Напишіть і ми швидко відповімо вам.
Telegram
Viber
Messenger
Заявка
Внесіть свої дані і ми вам зателефонуємо
Курс
Click to order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone
Greenwich team

12 фактів про...

Рубрика присвячена викладачам школи
Про рубрику
Анастасія, наша чарівна адміністратор школи на Бессарабці, буде вести рубрику "12 фактів".
В ній Настя розповість вам 12 цікавих фактів про життя кожного з них
Альона – молодий викладач на Золотих Воротах. Спокійна та жіночна, мрійлива та вишукана, сьогодні вона – зірка нашого інтерв'ю.

Ну що ж, розпочнемо!
12 фактів про викладачів - Альона К
— Яке місце в Києві ти показала б туристу і чому?
— Оболонську набережну. Це дуже гарне і спокійне місце. Я закохана в набережну з перших років мого проживання в Києві. Чому? На відміну від галасливого району, який не можливо не помітити, прямуючи до пункту призначення – вас здивує контраст. Тільки що ти був, здавалось, в центрі мегаполісу з великими багатоповерхівками і тут… вражений затишком, різноманітністю вибору. Чим же зайнятись? Випити кави в кафешці чи просто споглядати Дніпро та людей, які чи то займаються спортом, чи то відпочивають…
12 фактів про викладачів - Альона К
— Який конкурс ти виграла в дитинстві?
— Починала я займатись багато чим і багато де: танці, малювання, «умілі ручки». Все начебто й виходило, але нічого не могло зацікавити на стільки, аби присвятити цьому життя. Тому я полюбляла вчитись: вчила все, навіть якщо розуміла, що це не моє (фізику - зубрила)))))) Як і всі діти, брала участь в олімпіадах (звичайно з гуманітарних дисциплін), де займала перші місця.
— Що ти вважаєш найбільш несправедливим/ідеальним в цьому світі?
— Найбільш несправедливим я вважаю відношення роботодавців до молодих спеціалістів. Вчишся, вчишся, отримуєш червоний диплом, йдеш на співбесіду і тут… в тебе запитують за твій досвід роботи. То що ж робити: вчитись чи працювати з ранніх років?)).
— Який стиль одягу на людях цінуєш найбільше (діловий, міські навіжені, бохо, хіпстери )?
— Ціную? Діловий. Я захоплююсь людьми, які кожен день виглядають стильно та діловито))) Особливо жінки, які кожен день в спідницях чи сукнях… але чого варті самі підбори!)))
— Розкажи про захоплення після роботи.
— 3-4 рази на тиждень займаюсь у спортзалі, обожнюю робити себе краще. І це стосується не лише зовнішнього вигляду. Також вивчаю французьку мову, яка здається мені нереально крутою. А читання книжок – це взагалі number 1)) Однак, в сучасній літературі орієнтуюсь гірше, а от Достоєвський, Толстой, Гюго – ван лав… це до мене)).
12 фактів про викладачів - Альона К
— Які твої топ 3 книги за минулий рік?
— «М. Агеев «Роман с кокаином»;
Ф. Достоевский «Бесы»;
М. Шолохов «Тихий Дон».
— Чи є в тебе приховані таланти, на які ти робиш ставки в майбутньому?
— Працювала трішки моделлю, але вважаю що дівчина, перш за все, має бути освіченою. Тому, може коли закінчу навчання в університеті, зорі стануть в потрібному мені напрямку і я отримаю ще одну пропозицію, від якої неможливо буде відмовитися.
12 фактів про викладачів - Альона К
— Яка прикраса в офісі подобається найбільше?
— Ці мегаприкольні полички; обожнюю всі атмосферні дрібнички.
— Чи подобається тобі фізична праця, якщо так то яка?
— Це дивно, але я обожнюю прибирати, навіть просто виносити сміття. Після кожного прибирання мені так добре на душі, начебто почистила свою ауру чи карму.
— Який твій улюблений літній фрукт?
— Я їм все: фрукти, овочі та молочні продукти. Тільки цим і харчуюсь, тому окремо щось виділити… ягоди… напевно малина.. Як поїду до бабусі на дачу, то мене лише там знайти і можна… в малині)).
— Чи вмієш кататись на велосипеді? Який найгірший із велосипедів на якому ти каталась?
— Всі дивуються, але я не вмію я кататись на велосипеді… кожен урок всі ноги сині). Але нічого страшного. Сподіваюсь, мені це в житті не знадобиться. Принаймні, поки ще жодного разу не знадобилось.
— Як ти ставишся до використання тварин в циркових виставах?
— Взагалі не розумію цирку. В свідомому віці була лише один раз, і він був останнім! Мені нереально шкода навіть великих собак, які живуть в квартирах, то що ж говорити про левів, ведмедів та інших тварин, які мають жити хоча б в якомусь заповіднику, якщо не на волі.
12 фактів про викладачів - Альона К
Made on
Tilda