Close
Маєте запитання? Напишіть і ми швидко відповімо вам.
Telegram
Viber
Messenger
Заявка
Внесіть свої дані і ми вам зателефонуємо
Курс
Click to order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone
12 фактів
Анастасія, наша чарівна адміністратор школи на Бессарабці, буде вести рубрику "12 фактів".
Ця рубрика присвячена знайомству з нашими викладачами, а саме Настя розповість вам 12 цікавих фактів про життя кожного з них
Greenwich team

12 фактів про...

Рубрика присвячена викладачам школи
На Бессарабці є дуже енергійна викладачка англійської - Даша Мігашко. Її заняття завжди проходять весело і невимушено. До 12 річниці школи Greenwich ми підготували 12 фактів про цю неймовірну дівчину:
Саме про мене. Я Даша.

1
Тож перше, що варто знати про неї - це її активна громадська позиція проти легалізації зброї в світі. Даша була неодноразовим свідком того, як на практиці вирішувались конфлікти без застосування жодного виду зброї окрім слів, тому рекомендує використовувати тільки їх.

2
Танець – це те, що тече по жилах Даші разом із кров'ю. Танцює вона все, що танцюється: народні, сучасні, латиноамериканські, бальні танці. Також вона бере участь у соціальних танцювальних проектах, куди може прийти будь-яка людина і за вечір спробувати себе в танці зі всіма присутніми партнерами.
Даша на Warsaw Bachata Meet Up

3
Гран-прі на конкурсі з плетіння бісером — це теж про Дашу).


4
На додаток до попереднього факту Даша також приймала участь в олімпіаді з фізики.


5
Даша за все своє життя не відвідала жоден дитячий табір. Вона не знає, що означає слово «отряд», якою там була дискотека і «нас 12 мы готовы в воду».

6
Щодо екстремальних видів спорту, то у Даші це рафтинг. Улюблене місце для сплаву — річка Піва в Чорногорії.

7
Закінчила курси моделей, намотувала кілометри по різних подіумах і має запаморочливе модельне портфоліо.

8
Книга must read для Даші - це «Віднесені вітром» Маргарет Мітчелл. Повірте, для неї це не просто мелодрама, а гостросюжетний історично-соціальний трактат.

9
Якщо уявити Дашу в кондитерській, то вона сидітиме за величезним столом , біля неї стоятимуть гори тортів і тістечок і кожне з них буде надкушене.

10
Те що вона планує зробити найближчим часом – це піти на курси надання першої невідкладної допомоги.

11
Ще однією мовою, яка частенько вихоплюється з уст Даші є французька. Так буває запитаєш у неї про щось, а у відповідь до тебе говорить Едіт Піаф.

12
Кінотеатр Жовтень — її улюблене кіномісце в Києві.
Made on
Tilda