Close
Маєте запитання? Напишіть і ми швидко відповімо вам.
Telegram
Viber
Messenger
Заявка
Внесіть свої дані і ми вам зателефонуємо
Курс
Click to order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone

Все, що ти маєш знати про новий семестр

Як проходитиме навчання, які події та заходи чекають на тебе у новому семестрі.
Більше ти дізнаєшся лише на пробних!
How it works
1
Усне тестування
Англійська чи німецька? Можливо бізнес курс? Визначившись з програмою, пройди письмовий тест у нас на сайті. Обіцяємо, ми дуже швидко перевіремо твій тест! Наш адміністратор повідомить тобі результат, забронює місце в групі і повідомить дату пробного заняття.
2
Пробне заняття
Чому ти маєш обрати нас? Про це ти дізнаєшся на пробному занятті. Методист розповість тобі про те, як відбуватиметься твоє навчання, повідомить про плани та заходи нового семестру. Ти познайомишся зі своїм викладачем і відвідаєш перше заняття безкоштовно!
3
Оплата
Якщо ти хочеш гарантовано отримати місце в групі, сплачуй одразу після пробного заняття.
І так, оплата можлива частинами. У випадку, якщо оплату не внесено, і ти все ще думаєш, твоє місце може придбати хтось інший. Нові тести приходять постійно і кількість бажаючих може перевищувати кількість вільних місць.
4
Старт
Семестр починається з пробного заняття. На пробному стає остаточно зрозуміло чи підходить тобі група. У кожного різні особливості володіння мовою і навіть отримавши однакові результати на письмовому тесті, студенти можуть розмовляти по-різному. Словниковий запас, страх говоріння, досвід спілкування з носіями все має своє значення.
Семестр
Що чекає на тебе у новому семестрі? Не залежно від того, яку мову ти обрав, ти отримаєш:
38 занять
38 основних занять та 24 додаткових
100 хвилин
тривалість заняття,
2 основних заняття на тиждень
19:00
час проведення занять
Щотижня
заходи школи та клуби: Speaking Club, Grammar Club, TED Talks Сlub, Sprachclub im Deutschen, Business Workshop.
Що ще цікавого?
Everyday we work hard to make education of our clients better and happier
Welcome Party
Ми надихнемо тебе на новий семестр, заставимо повірити у власні сили. Навчимо як зробити вивчення іноземної стилем життя а не нудним «потрібно». Ти полюбиш спілкуватись, зустрінеш цікавих людей, налагодиш нові зв'язки. Ти згадуватимеш цей час із задоволенням.

Graduation Party
Вручаємо сертифікати та підбиваємо підсумки роботи. Бонуси найуспішнішим, вони на них заслуговують. 4,5 місяці проведені у нас змінили тебе, ти знаєш як вивчати іноземну із задоволенням, ти завів нових знайомих із різних сфер, а головне, ти впевнено спілкуєшся іноземною! Віримо у твої сили, пишаємось твоїми результатами. Продовжуємо працювати для досягнення твоєї мети.
Made on
Tilda