5 додатків
для вивчення
іноземної мови

Катерина Скрипець
Ви колись замислювалися, що ваш смартфон може не тільки телефонувати, відправляти повідомлення і робити фото, але й допомагати вам у саморозвитку та вивченні іноземних мов?

У наш час у кожної людини досить насичене життя і, іноді, важко виділити кілька годин для вивчення мови. А що якщо ми вам розповімо про найкорисніші додатки на ваш смартфон, які не дадуть вам нудьгувати стоячи в заторі або ж шляхом на роботу, скажімо, в метро?

Якщо ви будете використовувати хоча б декілька додатків, про які ми вам розповімо, то незабаром ви зможете відчути результат.

1
LyricsTraining

Ця програма супер-знахідка! Вона навчить вас не тільки легко сприймати іноземну мову на слух, а й розповість про різні сучасні вирази та слова. І все це на основі найпопулярніших пісень і кліпів!

Ви можете шукати і сортувати матеріал за виконавцями, жанром і, найголовніше, — за рівнем складності (beginner, intermediate, advanced, expert). Додаток зберігає ваші помилки, які ви зможете побачити, а також повторити слова і вирази, в яких вони були зроблені.

А ще, коли ви прийдете на виступ вашого улюбленого виконавця, ви вже будете знати слова всіх пісень. І це круто!
2
Dictionary

Напевно у вас вдома є великий англо-український словник, який припадає пилом на полиці? Так ось цей додаток — той самий словник, тільки в електронному вигляді та завжди під рукою. У ньому міститься величезна кількість слів, а також приклади речень, в яких можуть використовуватися ці слова. Найголовніший плюс цього словника — можливість працювати в офлайн режимі, а також зберігати слова для подальшого вивчення.
3
Lingualeo та Duolingo

З цими додатками, звичайно, досконало мову ви не вивчите, але вони можуть стати відмінним помічником на шляху до цієї мети. Додатки займають у вас мало часу, за який можна отримати відмінні результати. Тут ви зможете визначити рівень своєї англійської мови, можна проходити рівні з ухилом, як і на граматику, так і на запас слів, тренувати лексику і вчитися слухати.

Duolingo і Lingualeo між собою дуже схожі, але відрізняються оформленням сервісу. Обидва додатка містять велику кількість медіаматеріалу.
4
Hello Pal

Це дуже масштабна міжнародна програма, яка створена спеціально для бажаючих вивчати іноземні мови за допомогою спілкування. Ви спочатку можете подумати, скачавши додаток, що це типовий сайт для знайомств. Так, дійсно, деякі його так і використовують, але для цього випадку існує спеціальний фільтр, за допомогою якого ви будете спілкуватися тільки з людиною, яка має намір так само вивчати мову. На сайті зареєстровано величезнакількість користувачів з 160 країн світу. Великим плюсом програми є кнопка перекладу слова або речення в повідомленнях відправлених співрозмовником, якщо раптом ви не розумієте його.
If a building becomes architecture, then it is art
5
Easy Ten

Додаток для тих, хто хоче поповнити свій словниковий запас, але у кого для цього мало часу. Кожен день додаток буде пропонувати вам по 10 нових слів для їх вивчення, а в кінці їх засвоєння знання будуть закріплені короткими тренуваннями. Додаток враховує і аналізує всі ваші помилки, даючи можливість повторити їх для закріплення.
If a building becomes architecture, then it is art
Made on
Tilda