Journaling
як крутий спосіб покращити іноземну
Ольга Дмитришина
Привіт, чи знали ви, що journaling (ведення щоденника) це дуже корисний спосіб вивчати мову? Особливо зараз, в діджітал епоху, коли ми майже не пишемо рукою, а все-все друкуємо.

У The Wall Street Journal вийшла велика стаття про про вплив письма на розумові здібності. Виявляється, ведення щоденнника неабияк розвиває наш мозок.
Є декілька варіантів використання журналінгу для вивчення іноземної:
Free journaling - коли ви фіксуєте власні думки, події, переживання. Дуже корисно, бо ви вчитеся вживати англійську у реальних життєвих ситуаціях.

Dialogue journaling - листування з вчителем, або другом. Ідеально було б, якби це були саме листи написані від руки, бо саме в цьому сенс. Але вести e-mail переписку також дуже корисно.
В контексті іноземної, письмо дуже корисне для запам'ятовування слів та розуміння синтаксису (побудови речень). Письмо задіює інші ділянки мозку, ніж друкування та сприяє кращому запам'ятовуванню слів.

Досліди показали, що переписування іноземних слів та реченнь також покращують сприйняття мови загалом.

Наприклад, було проведене дослідження серед іранських студентів щодо письма. Студенти, які вивчали англійську, були поділені на дві групи, одна з яких тренувала письмо, а інша навчалась без письмових завдань. Ви здивуєтесь, але всі студенти, що тренувались писати, склали усні іспити краще за тих, хто письмо не практикував.
Ось кілька ідей, які щоденники можна завести з іноземної:

Journey Journal - описуйте враження від подорожей.
Dream Journal - фіксуйте мрії та цілі
Reflective Journal - зберігайте емоції та роздуми
Reading Journal - розповідайте про прочитане.
Gratitude Journal - дякуйте за те хороше, що трапляється з вами щодня. До речі, відома телеведуча Опра Уінфрі веде саме такий щоденник.
Щоденник допомагає усвідомлювати та фіксувати власні емоції. Це гарний спосіб відволіктись від шаленого темпу життя. Якщо ви наважетесь вести щоденник іноземною, ви гарантовано прискорите засвоєння мови.

Спробуйте обов'язково, це захоплює.
Left
Right
Made on
Tilda