Write Close
Close
Any questions left?
Contact us!
Telegram
Viber
Messenger
Phone
Заявка
Внесіть свої дані і ми вам зателефонуємо
Курс
Заявка
Внесіть свої дані і ми вам зателефонуємо
Заявка
Внесіть свої дані і ми вам зателефонуємо
Заявка
Внесіть свої дані і ми вам зателефонуємо
Заявка
Внесіть свої дані і ми вам зателефонуємо

Розмовний курс англійської

Покращи розмовну англійську за 2 місяці.

Старт нових груп - 29.05.

Про
розмовний
курс
англійської

Насичений розмовний курс, що позбавить страху говорити, навчить гарно сприймати англійську на слух, збагатить вашу мову сучасною лексикою.

У атмосфері живого спілкування ви доведете до автоматизму розмовні конструкції, навчитеся формулювати одну думку багатьма способами.

Протягом навчання окрім живих уроків з викладачем, ви отримаєте доступ до онлайн платформи з додатковими матеріалами та підтримку викладача у чаті.

Умови

3200 UAH
Вартість цілого курсу
10 тижнів
Тривалість всього курсу
20 занять
2 заняття на тиждень по 1,5 год. + 8 розмовних клубів з носієм
29 травня
Початок занять

Детальніше про курс

Программа
Для рівнів від А2 до С1.
10 актуальних тем, 100%
Онлайн платформа
Онлайн кабінет містить додаткові вправи та відео для закріплення матеріалу.
Чат
Чат з викладачем курсу, в якому можна поставити запитання чи обговорити щось цікаве.
Група
Невелика група до 10 чоловік, щоб приділити увагу кожному.
Курс
Заняття в вечірній час.
Весь курс триває 10 тижнів.
Додатково
У вартість курсу входять Speaking Clubs з носієм мови, а також всі додаткові заняття школи.

Що ви отримаєте

Переможете мовний
бар'єр та страх
говорити англійською
Значно збільшите словниковий запас
Навчитеся сприймати англійську на слух
Відгуки клієнтів
Наші клієнти задоволені результатом навчання, 85% з них рекомендують нас друзям
В изучении любого языка важным фактором является сочетание получаемых знаний и атмосфера, в которой это происходит. Ведь учеба без удовольствия — довольно скучный процесс. Так вот, в школе Гринвич все занятия проходят по правилу — максимум знаний + практика + улыбки.
Олександра
Маркетолог
Занимаюсь в Гринвиче уже около года! Очень классные преподаватели и коллектив! Преподавание на высоком уровне! Все супер! Каждый раз рекомендую Вас друзьям)
Микола Грибинюк
QA Rngineer at Ciklum
Лучшие курсы из всех на которых мне пришлось побывать. Прекрасные преподаватели с очень добрым и терпеливым отношением, помогут понять, разобраться, запомнить. Занятия проходят в интересной, лёгкой форме. Не замечаешь как проходит время. Пройдя один уровень, вам захочется остаться на следующий.
Vita Ablyazova
Student at Uniwersytet SWPS
Присоединился к Greenwich осенью 2015 года. Начал с pre-intermediate, сейчас перешёл на летний интенсив upper. Насыщенные и эффективные занятия — грамматика, разговорные кейсы, диктанты. Отдельно стоит отметить разговорные клубы по субботам — интересные темы, интересные люди. Классный преподаватель Алекс — даёт массу интересных разговорных вещей, невероятно позитивный человек! Большое спасибо за работу администраторуОксане (офис на Подоле)! В общем, настоятельно рекомендую школу Greenwich всем, кто учит английский язык!
Дмитро Панченко
Country Manager Ukraine у Bostik
Очень хорошая школа для изучения языка, отличные преподаватели, удобное расположение. Уроки проходят весело и интересно, а главное с пользой! Очень благодарен школе Greenwich за то, что помогли мне подтянуть уровень английского, спасибо! :)
Богдан
Студент
Грінвіч для мене вже не просто мовна школа. Сюди завжи приємно повертатися. Чудові, винахідливі викладачі ніколи не дадуть засумувати і зроблять заняття максимально цікавим. Зробивши перерву у вивченні англійської десь на півроку, зрозуміла, що не хочу більше йти в якусь іншу школу. У Грінвічі пройшла шлях з Elementary до Upper Intermediate.
Олександра
Консультант, Agritel International
Сама навчаюсь тут уже більше року і хочу Вас запевнити, що обравши «Greenwich», Ви не тільки ефективно та якісно вивчатимете іноземну мову, але й знайдете море друзів, знайомства з креативними і професійними викладачами, можливість безкоштовно відвідувати цікаві та веселі розмовні клуби, а саме головне — тут є можливість розвиватись і самовдосконалюватись!
Вікторія
Працівник держструктури
Навчаючись в школі протягом 4 місяців, є помітний результат у вивченні англійської. Надалі збираємося продовжувати навчання і не зупинятися на досягнутому. Окрема подяка дружньому колективу Грінвіч на Подолі, а саме адміністратору Оксані, яка зустрічає завжди з посмішкою і вирішує всі організаційні питання. Бажаємо школі процвітання і розумних учнів :)
Яна і Неля
Made on
Tilda